Elektrický Chopper® 100km/h 7000W Model: SILENCE S01

- 20%
Lithiová baterie:
Výrobce: SILENCE
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: SILENCE S01
Dostupnost: Dočasne nedostupné
84 868.33 bez DPH
101 842 ks
Původní cena 127 302.50, Sleva 20 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Značka Silence
Model S01
Max. rychlost 100km/h
Napájení 230V
Hmotnost 115 kg

 

Baterie LiFePo4 (LFP)
Životnost baterie minimálně 1 000 cyklů
Dojezd homologován 147 km
Dojazd ve městě 120 km
Doba nabíjení max. 6 hodín

 

SPECIFIKACE

Silence S01 je výkonný a technologicky nejmodernější elektrický skútr, vyrobený Španělskou společností pro evropský trh, která se věnuje městské ekologické mobilitě.
S01 je v kategorii do 125cm3 – dostačující řidičské oprávnení kategorie B.
Skútr je vybaven výkonným elektromotorem osazeným v zadním kole o výkonu 7KW max.(11KW) a rychlost omezena na max. 100 Km/h. Zrychlení 0-50 Km/h je 3,8 sekundy.
Čtyři jízdní režimy: ECO, CITY, SPORT a ZPÁTEČKA.
Skútr lze dodat s omezenou rychlostí do 45 Km/Hod pro řidičské oprávnení L1e.
Skútr SILENCE S01 má výkonnou odnímatelnou lithiovou baterii o kapacitě 5,6 KWh, umožňující dojezd 147 km. Baterie je vybavena pojízdným systémem, který usnadňuje přepravu akumulátoru. Skútr má systém vyvažování baterií (BBS), který zajišťuje dlouhou životnost a bezpečnost baterie.

 

Baterie má zabudovanou 600 W nabíječku, která umožňuje nabíjení baterie do 6 hodin.

Baterii lze dovybavit měničem na 230V o výkonu 700W a můžete ji použít v systému off grid pro nabíjení chytrého telefonu, tabletu, notebooku provozování TV nebo 90L chladničky. Díky tomu je baterie víceúčelová.
V Baterii je zabudován 55 W ohřívač, který umožňuje ohřát baterii před nabíjením, což zlepšuje nabíjení v extrémně chladném prostředí. Také zvyšuje životnost baterie, protože nabíjení při mrazu zkracuje životnost baterie.
Pro zvýšení bezpečnosti nákladní baterie má baterie zabudovaný GPS tracker, který umožňuje sledovat baterii na dálku.
Životnost baterií byla prokázána na více než 10 000 používaných skútrů v celé EU kde nájezd skútrů překročil 40000km a baterie si udržely průměrnou kapacitu 97%.

VELKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR

Silence S01

Skútr SILENCE S01 má mimořádně velkou odkládací schránku pod sedadlem, do které se vejdou dvě přilby.
Bezpečnosti byla věnována velká pozornost. Skútr má velmi krátkou brzdnou dráhu a díky nízkému těžišti je skútr velmi dobře ovladatelný a stabilní. Rozsáhlý senzorový systém sleduje všechny důležité části skútru ( motor, baterie a kontrolér) a tím zvyšuje bezpečnost.
Skútr SILENCE S01 má reverzní režim (zpátečku) a kinetický energetický regenerační systém (KERS) nebo regenerační brzdění, při kterém se energie z brzdění vrací do baterie. Regenerační brzdění snižuje znečištění ovzduší prachem z kotoučových brzd a zároveň šetří náklady na energii.

 

INTELIGENTÝ SKÚTR

Skútr SILENCE S01 je skutečně inteligentní skútr, již od výroby je vybaven aplikací pro sledování nebo sdílení. V případě že vybavíte skútr SILENCE S01 mobilní SIM kartou 3G můžete jej připojit k inteligentnímu telefonu a začít sdílet s přáteli a rodinou. Software poskytuje mnoho funkcí, včetně navigace, ochrany proti krádeži a sdílení. V případě že skútr SILENCE S01 není vybaven SIM kartou funguje přes bluetooth a pomocí aplikace můžete odemknout úložný prostor a nastartovat skútr. Software je průběžně aktualizován o nové funkce.

Silence S01